Freeciv-1.14.0 - en to et translation catalogue (1075 entries)

en:   (%d more)
et:   (%d veel)

en:   -M, --Metaserver ADDR	Set ADDR as metaserver address
et:   -M, --Metaserver ADDR	Sea ADDR kui metaserveri aadress

en:   -h, --help		Print a summary of the options
et:   -h, --help		Trükib kokkuvõtte võtmetest

en:   -v, --version		Print the version number
et:   -v, --version		Trükib versiooni numbri

en:   Rivers
et:   Jõed

en:  (observer)
et:  (pealtvaataja)

en:  (player %s)
et:  (mängija %s)

en:  (worklist)
et:  (tööde nimekiri)

en:  Buy
et:  Osta

en:  Choose Your Diplomat's Strategy
et:  Vali oma diplomaatide strateegia

en:  Civil War
et:  Kodusõda

en:  M tons
et:  megatonni

en:  Sell
et:  Müü

en:  and
et:  ja

en:  from the worklist
et:  tööde nimekirjast

en:  happy
et:  õnnelik

en:  month |  months
et[0]:  kuu
et[1]:  kuud

en:  near %s
et:  %s lähedal

en:  sq. mi.
et:  ruutmiili.

en:  ton |  tons
et[0]:  tonn
et[1]:  tonni

en:  wonder
et:  ilmaime

en: %5d
    %5d %%
    %5d %%
    %5d tons
    %5.1f years
    %5d %%
    %8s
et: %5d
    %5d %%
    %5d %%
    %5d tonni
    %5.1f aastat
    %5d %%
    %8s

en: %d AD
et: %d m.a.j.

en: %d BC
et: %d e.m.a.

en: %d turn | %d turns
et[0]: %d periood
et[1]: %d käik

en: %s - %s citizens
et: %s - %s linnaelanikku

en: %s People
    Year: %s
    Gold: %d
    Tax:%d Lux:%d Sci:%d
et: %s elanikku
    Aasta: %s
    Kuld: %d
    Maksud:%d Luksus:%d Teadus:%d

en: %s has been DESTROYED
et: %s on HÄVITATUD

en: %s has joined as player %s.
et: %s ühines kui mängija %s.

en: %s max rate: %d%%
et: %s maksimaalne määr: %d%%

en: %s no longer gives us shared vision!
et: %s ei anna enam meile jagatud vaatevälja!

en: %s report on the HAPPIEST Civilizations in the World.
et: %s raport kõige ÕNNELIKUMA rahvuse kohta maailmas.

en: %s report on the LARGEST Civilizations in the World.
et: %s raport kõige SUUREMA rahvuse kohta maailmas.

en: %s report on the RICHEST Civilizations in the World.
et: %s raport kõige RIKKAMA rahvuse kohta maailmas.

en: %s report on the most ADVANCED Civilizations in the World.
et: %s raport kõige ARENENUMA rahvuse kohta maailmas.

en: %s report on the most MILITARIZED Civilizations in the World.
et: %s raport kõige MILITAARSEMA rahvuse kohta maailmas.

en: %s view:
et: %s vaade:

en: %s: Fatal error: you're trying to run me as superuser!
et: %s: VIGA: Sa proovid mind käivitada administraatori õigustega

en: (%d step) | (%d steps)
et[0]: (%d samm)
et[1]: (%d sammu)

en: (%ld steps)
et: (%ld sammu)

en: (Never)
et: (mitte iialgi)

en: (Unknown)
et: (Teadmata)

en: (ambiguous)
et: (ebaselge)

en: (beta version)
et: (beeta versioon)

en: (unknown)
et: (teadmata)

en: (worklist)
et: (tööde nimekiri)

en: , Dead
et: , Surnud

en: , difficulty level %s
et: , raskusaste %s

en: , nation %s
et: , rahvus %s

en: <no connections>
et: <ühendusi ei ole>

en: <no players>
et: <mängijaid ei ole>

en: ?city_state:Disorder
et: ?city_state:Rahutused

en: ?city_state:Peace
et: ?city_state:Rahu

en: ?city_state:Rapture
et: ?city_state:Vaimustav

en: ?corruption:Cor
et: ?korruptsioon:Kor

en: ?diplomatic_state:Alliance
et: ?diplomatic_state:Liitlane

en: ?diplomatic_state:Cease-fire
et: ?diplomatic_state:Vaherahu

en: ?diplomatic_state:Neutral
et: ?diplomatic_state:Neutraalne

en: ?diplomatic_state:No Contact
et: ?diplomatic_state:Kontakte pole

en: ?diplomatic_state:Peace
et: ?diplomatic_state:Rahu

en: ?diplomatic_state:War
et: ?diplomatic_state:Sõda

en: ?embassy:Both
et: ?saatkond:Mõlemal

en: ?embassy:Yes
et: ?saatkond:Jah

en: ?plural:Americans
et: ?plural:ameeriklased

en: ?plural:Arabs
et: ?plural:araablased

en: ?plural:Argentines
et: ?plural:argentiinlased

en: ?plural:Australians
et: ?plural:austraallased

en: ?plural:Babylonians
et: ?plural:babüloonlased

en: ?plural:Barbarians
et: ?plural:barbarid

en: ?plural:Brazilians
et: ?plural:brasiillased

en: ?plural:Canadians
et: ?plural:kanadalsed

en: ?plural:Chinese
et: ?plural:hiinlased

en: ?plural:Croatians
et: ?plural:horvaadid

en: ?plural:Czechs
et: ?plural:tshehhid

en: ?plural:Danes
et: ?plural:taanlased

en: ?plural:Egyptians
et: ?plural:egiptlased

en: ?plural:English
et: ?plural:inglased

en: ?plural:Estonians
et: ?plural:eestlased

en: ?plural:Filipinos
et: ?plural:filipiinid

en: ?plural:Finns
et: ?plural:soomlased

en: ?plural:French
et: ?plural:prantslased

en: ?plural:Germans
et: ?plural:sakslased

en: ?plural:Greeks
et: ?plural:kreeklased

en: ?plural:Hungarians
et: ?plural:hungarlased

en: ?plural:Incas
et: ?plural:inkad

en: ?plural:Indians
et: ?plural:indialased

en: ?plural:Irish
et: ?plural:iirlased

en: ?plural:Israelis
et: ?plural:israellased

en: ?plural:Italians
et: ?plural:itaallased

en: ?plural:Japanese
et: ?plural:jaapanlased

en: ?plural:Kenyans
et: ?plural:keenialased

en: ?plural:Koreans
et: ?plural:korealased

en: ?plural:Latvians
et: ?plural:lätlased

en: ?plural:Lithuanians
et: ?plural:leedukad

en: ?plural:Mongols
et: ?plural:mongolid

en: ?plural:Persians
et: ?plural:pärslased

en: ?plural:Polish
et: ?plural:poolakad

en: ?plural:Portuguese
et: ?plural:portugaallased

en: ?plural:Romans
et: ?plural:roomlased

en: ?plural:Russians
et: ?plural:venelased

en: ?plural:Scots
et: ?plural:shotlased

en: ?plural:Serbians
et: ?plural:serblased

en: ?plural:Singaporeans
et: ?plural:singapurlased

en: ?plural:Slovenians
et: ?plural:sloveenlased

en: ?plural:Spanish
et: ?plural:hispaanlased

en: ?plural:Swedes
et: ?plural:rootslased

en: ?plural:Turks
et: ?plural:türklased

en: ?plural:Ukrainians
et: ?plural:ukrainlased

en: ?plural:Vietnamese
et: ?plural:vietnamlased

en: ?plural:Vikings
et: ?plural:viikingid

en: ?pollution:Pol
et: ?reostus:Reo

en: ?vision:Both
et: ?vision:Mõlemal

en: A player already exists by that name.
et: Sellise nimega mängija on juba olemas.

en: A poorly-named city
et: Halvasti nimetatud linn

en: AI
et: Tehisintellekt

en: AI controlled players cannot participate in diplomatic meetings.
et: Tehisintellekti poolt kontrollitud mängijad ei saa osaleda diplomaatilistel kohtamistel.

en: About
et: Info

en: Acti_vate present units
et: Akti_veeri kohalolevad väed

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Activate unit
et: Aktiiveeri üksus

en: Activate unit, _close dialog
et: Aktiveeri üksus, sulge dialoog

en: Activate unit, close dialog
et: Aktiveeri üksus, sulge dialoog

en: Active
et: Aktiivne

en: Air units
et: Õhuväed

en: Airbase
et: Lennubaas

en: Airport
et: Lennujaam

en: All Cities
et: Kõik linnad

en: Allows
et: Võimaldab

en: Allows
et: Lubab

en: Allows %s.
et: Lubab %s.

en: Allows a city to grow larger than size %d.
et: Võimaldab linnal kasvada suuremaks kui %d.

en: Alphabet
et: Tähestik

en: American
et: ameeriklane

en: Anarchy
et: Anarhia

en: Another player already has the name '%s'.  Please choose another name.
et: Nimi '%s' on juba kasutusel. Palun vali mõni teine nimi.

en: Apollo Program
et: Apollo Programm

en: April
et: aprill

en: Arab
et: araablane

en: Argentine
et: argentiinlane

en: Argh! ran out of nations!
et: Raisk! rahvused said otsa!

en: Astronomy
et: Astronoomia

en: Atomic Theory
et: Aatomiteooria

en: Atrocious
et: Julm

en: Attack:
et: Rünnak:

en: August
et: august

en: Australian
et: austraallane

en: Auto E_xplore
et: Automaatne avastamin_e

en: Auto Explore
et: Automaatne avastamine

en: Automobile
et: Automobiil

en: Available Units
et: Saadaolevad väed

en: Babylonian
et: babüloonlane

en: Bad log level "%s".
et: Halvasti formuleeritud log level argument "%s".

en: Badly formed log level argument "%s".
et: Halvasti formuleeritud log level argument "%s".

en: Bank
et: Pank

en: Banking
et: Pangandus

en: Barbarian
et: Barbar

en: Barbarian Leader
et: Barbarite pealik

en: Barbarian appearance frequency
et: Barbarite ilmumise tihedus

en: Barbarians will not appear before this year.
et: Barbarid ei ilmu enne seda aastat.

en: Barracks
et: Barrakid

en: Barracks II
et: Barrakid II

en: Barracks III
et: Barrakid III

en: Bomber
et: Pommitaja

en: Brazilian
et: brasiillane

en: Bridge Building
et: Sillaehitus

en: Bronze Working
et: Pronksi töötlemine

en: Buffalo
et: Härg

en: Build Airbas_e
et: _Ehita lennubaas

en: Build Airbase
et: Ehita lennubaas

en: Build City
et: Ehita linn

en: Build Fortress
et: Ehita kindlus

en: Build Irrigation
et: Niisuta maa-ala

en: Build Mine
et: Ehita kaevandus

en: Build New City
et: Ehita uus linn

en: Build Railroad
et: Ehita raudtee

en: Build Road
et: Ehita tee

en: Build _Fortress
et: Ehita kindlus

en: Build _Irrigation
et: Niisuta maa-ala

en: Build _Mine
et: Ehita Kaevandus

en: Build _Railroad
et: Ehita _raudtee

en: Build _Road
et: Ehita Tee

en: Building Name
et: Ehituse nimi

en: Built
et: Ehitatud

en: Buy
et: Osta

en: Buy It!
et: Osta see!

en: C_lose
et: Su_lge

en: Ca_ncel
et: Katkesta

en: Can't add more players, server is full.
et: Rohkem mängijaid ei saa lisada, serveril on kuhi peal.

en: Can't use an empty name.
et: Tühja nime ei saa kasutada.

en: Canadian
et: kanadalane

en: Cancel
et: Katkesta

en: Cancel Treaty
et: Katkesta kohtumine

en: Cancel meeting
et: Katkesta kohtumine

en: Cancel pact
et: Katkesta pakt

en: Cannon
et: Kahur

en: Cannot end the game: no game running.
et: Mängu ei saa lõpetada, mäng ei käi.

en: Cannot find your home directory
et: Sinu kodukataloogi ei suuda leida.

en: Cannot start the game: it is already running.
et: Mängu ei saa alustada, see juba käib.

en: Capital: %s
et: Pealinn: %s

en: Caravan
et: Karavan

en: Cardinal
et: Kardinal

en: Catapult
et: Katapult

en: Cathedral
et: Katedraal

en: Chan_ge
et: Vaheta

en: Change
et: Muuda

en: Change All...
et: Vaheta kõik...

en: Change Production
et: Muuda tootmist

en: Chariot
et: Kaarik

en: Chatline
et: Vestlemine

en: Chemistry
et: Keemia

en: Chinese
et: hiinlane

en: Choose Your Diplomat's Strategy
et: Vali oma diplomaadi strateegia

en: Choose Your New Government
et: Vali oma uus valitsus

en: Choose Your Spy's Strategy
et: Vali oma spooni strateegia

en: Cities
et: Linnad

en: City %s
et: Linn %s

en: City Name
et: Linna nimi

en: City Names
et: Linna nimed

en: City Options
et: Linna suvandid

en: City Production
et: Linna toodang

en: City Productions
et: Linna toodangud

en: City Report
et: Linna raport

en: City Report...
et: Linna raport...

en: City Walls
et: Linnamüürid

en: City _Names
et: Linna nimed

en: City _Overview
et: Linna ülevaade

en: City _Productions
et: Linna toodang

en: City grows:
et: Linn kasvab:

en: City info
et: Linna info

en: City map
et: Linna kaart

en: City name
et: Linna nimi

en: City no. %d
et: Linn nr. %d

en: City you are trying to give no longer exists, you can't accept treaty.
et: Linna mida püüad anda, enam ei eksisteeri. Sa ei saa lepingut sõlmida.

en: City: %s(%s)
et: Linn: %s(%s)

en: City: %s(%s) %s
et: Linn: %s(%s) %s

en: City: May Soon Grow
et: Linn: Võib varsti kasvada

en: City: Normal
et: Linn: Normaalne

en: City_name
et: Li_nna nimi

en: Citymap
et: Linnakaart

en: Classical
et: Klassikaline

en: Clean Pollution
et: Puhasta reostus

en: Clean _Pollution
et: _Puhasta reostus

en: Clear Log
et: Puhasta logi

en: Cleared output window.
et: Väljundi aken puhastatud

en: Client for Freeciv
et: Klient Freecivile

en: Close
et: Sulge

en: Close dialog
et: Sulge dialoog

en: Co_nnecting
et: Ühendumine

en: Coal
et: Süsi

en: Coastline
et: Rannajoon

en: Com_bat
et: Võitlemine

en: Combat
et: Võitlemine

en: Command:
et: Käsk:

en: Comment
et: Kommentaar

en: Communism
et: Kommunism

en: Computers
et: Arvutid

en: Con_figure
et: Seadista

en: Con_figure...
et: Seadista...

en: Configure
et: Seadista

en: Connect
et: Ühenda

en: Connecting
et: Ühendamine

en: Consul
et: Konsul

en: Copernicus' Observatory
et: Copernicus'e Observatoorium

en: Copying
et: Koopiate tegemine

en: Corruption
et: Korruptsioon

en: Corruption:
et: Korruptsioon:

en: Cost
et: Hind

en: Cost:
et: Hind:

en: Cost: %ld
et: Hind: %ld

en: Couldn't load savefile: %s
et: Ei suuda laadida salvestatud faili: %s

en: Couldn't open gamelogfile "%s" for appending.
et: Ei suuda lisamiseks avada mängu logifaili "%s".

en: Couldn't open logfile: %s for appending.
et: Ei suuda lisamiseks %s faili avada.

en: Count
et: Loenda

en: Courthouse
et: Kohtuhoone

en: Croatian
et: horvaat

en: Currently Building
et: Hetkel ehitamisel

en: Czar
et: Tsaar

en: Czarina
et: Tsarinna

en: Czech
et: tshehh

en: Danish
et: taanlane

en: Darn
et: Põrgut

en: December
et: detsember

en: Decent
et: Korralik

en: Defense:
et: Kaitse:

en: Defense: %ld.%ld
et: Kaitse: %ld.%ld

en: Delete
et: Kustuta

en: Democracy
et: Demokraatia

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Desert
et: Kõrb

en: Dictator
et: Diktaator

en: Difficulty:
et: Raskusaste:

en: Diplomacy meeting
et: Diplomaatiline kohtumine

en: Diplomat
et: Diplomaat

en: Diplomat/Spy Actions
et: Diplomaadi/Spiooni tegevused

en: Diplomat|Spy Actions
et: Diplomaadi|Spiooni tegevused

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: Disconnecting from server.
et: Katkestan serveriga ühenduse.

en: Dishonorable
et: Autu

en: Done
et: Tehtud

en: Down
et: All

en: Dragoons
et: Draakonid

en: Economics
et: Ökonoomia

en: Economy
et: Ökonoomia

en: Economy: Gold, Luxuries, Science
et: Ökonoomia: Kuld, Naudingud, Teadus

en: Edit
et: Redigeeri

en: Egyptian
et: egiptlane

en: Eiffel Tower
et: Eiffeli torn

en: Electricity
et: Elekter

en: Electronics
et: Elektroonika

en: Elephants
et: Elevandid

en: Embassy
et: Saatkond

en: Empty filename in log level argument "%s".
et: Tühi failinimi log level argumendis "%s".

en: End Game
et: Mäng läbi.

en: End the game.
et: Mängu lõpp.

en: Engineers
et: Insenerid

en: English
et: inglane

en: Erase clause
et: Kustuta klausel

en: Error creating new ai player: %s
et: Viga tehisintellekti poolt kontrollitud mängija %s loomisel

en: Error: unknown option '%s'
et: Viga: teadmata võti '%s'

en: Establish Embassy
et: Ava saatkond

en: Establish _Embassy
et: Ava saatkond

en: Establish _Traderoute
et: Ava kaubandus_tee

en: Establish traderoute
et: Ava kaubandustee

en: Established trade routes
et: Avatud kaubandusteed

en: Estonian
et: eestlane

en: European
et: Euroopalik

en: Excellent
et: Suurepärane

en: Explore
et: Avasta

en: Explorer
et: Rändur

en: Explorers are very useful for mapping unknown territory.
et: Rändur on väga kasulik avastamaks kaardistamata territooriumi.

en: Explosives
et: Lõheained

en: Export Log
et: Ekspordi logi

en: Export complete.
et: Eksportimine valmis.

en: Export failed, couldn't write to file.
et: Eksportimine ebaõnnestus, ei suutnud kirjutada faili.

en: Factory
et: Tehas

en: Falling back to generator 2.
et: Kasutan ikkagi generaatorit 2.

en: Farmland
et: Talumaa

en: February
et: veebruar

en: Female
et: Naine

en: Feudalism
et: Feodalism

en: Filipino
et: filipiin

en: Final Report:
et: Lõppraport:

en: Find City
et: Leia linn

en: Find City...
et: Leia linn...

en: Finnish
et: soomlane

en: FirePower:
et: Tulejõud:

en: Firepower:
et: Tulejõud:

en: Fish
et: Kala

en: Flag
et: Lipp

en: Flight
et: Lendamine

en: Focus Unit
et: Fokusseeri üksus

en: For introductory help, type 'help'.
et: Sissejuhatavaks abiks trüki 'help'.

en: Forest
et: Mets

en: Fortified
et: Kindlustatud

en: Fortify
et: Kindlusta

en: Fortify unit
et: Kindlusta üksus

en: Fortifying
et: Kindlustan

en: Fortress
et: Kindlus

en: Fortress & Airbase
et: Kindlus & Lennubaas

en: Fortress and Airbase
et: Kindlus ja lennubaas

en: Freeciv - Select a Nation
et: Freeciv - Vali rahvus

en: Freeciv Client
et: Freecivi klient

en: Freeciv Server Selection
et: Freecivi serveri valik

en: Freeciv is free software and you are welcome to distribute copies of it
    under certain conditions; See the "Copying" item on the Help menu.
    Now.. Go give'em hell!
et: Freeciv on vaba tarkvara ja Sa oled teretulnud jagama selle koopiaid
    arvestades teatuid tingimusi; Vaata "Koopiate tegemine" Abi menüüst.
    Nüüd.. Anna tuld!

en: Freeciv must be compiled with the DEBUG flag to use debug level %d.
et: Freeciv tuleb kompileerida DEBUG võtmega, et saaks debug level %d kasutada.

en: Freeciv version %s
et: Freeciv'i versioon %s

en: Freeciv version %s %s
et: Freeciv'i versioon %s %s

en: French
et: prantslane

en: From:
et: Kust:

en: Fruit
et: Puuvili

en: Future Tech. %d
et: Tuleviku tehnoloogia %d

en: Game
et: Mäng

en: Game over
et: Mäng läbi

en: Game saved as %s
et: Mäng salvestati kui %s.

en: Game started.
et: Mäng käib.

en: Game:
et: Mäng:

en: Game: %s
et: Mäng: %s

en: Game: %s can only move into your own zone of control.
et: Mäng: %s võib liikuda ainult oma kontrolltsoonis.

en: Game: %s can't build %s yet.
et: Mäng: %s ei saa veel %s ehitada.

en: Game: %s canceled the meeting!
et: Mäng: %s katkestas kohtumise!

en: Game: %s gives you shared vision.
et: Mäng: %s annab Sulle jagatud vaatevälja.

en: Game: %s grows to size %d.
et: Mäng: %s kasvab suurusele %d.

en: Game: %s has been destroyed by %s.
et: Mäng: %s on hävitatud %s poolt.

en: Game: %s has been removed from the game.
et: Mäng: %s on eemaldatud mängust.

en: Game: %s has finished building %s.
et: Mäng: %s lõpetas %s ehitamise.

en: Game: %s is building %s%s.
et: Mäng: %s ehitab %s%s.

en: Game: %s is building %s.
et: Mäng: %s ehitab %s.

en: Game: %s is finished building %s.
et: Game: %s lõpetas %s ehitamise.

en: Game: %s is not a valid name.
et: Mäng: %s pole sobiv nimi.

en: Game: %s is not connected.
et: Mäng: %s ei ole ühendatud.

en: Game: %s may soon grow to size %i.
et: Mäng: %s võib varsti kasvada suurusele %i.

en: Game: %s needs %s (being built) to grow any further.
et: Mäng: %s vajab, edasikasvamiseks, et ehitataks %s (parasjagu ehitamisel).

en: Game: %s needs %s to grow any further.
et: Mäng: %s vajab, edasikasvamiseks, et ehitataks %s.

en: Game: %s's worklist is now empty.
et: Mäng: %s tööde nimekiri on nüüd tühi.

en: Game: CIVIL DISORDER CONTINUES in %s.
et: Mäng: RAHUTUSED JÄTKUVAD (%s).

en: Game: Can't build a city.
et: Mäng: Linna ei saa rajada.

en: Game: Can't buy units when city is in disorder.
et: Mäng: Ei saa osta üksuseid, kui linnas on rahutused .

en: Game: Can't place city here.
et: Mäng: Siia ei saa linna rajada.

en: Game: Cannot attack from sea.
et: Mäng: Merelt ei saa rünnata.

en: Game: Cannot attack unless you declare war first.
et: Mäng: Rünnata ei saa, kuigi Sa kuulutasid esimesena sõja.

en: Game: Cannot buy in city created this turn.
et: Mäng: Ei ole võimalik osta linna, mis on valminud sellel perioodil.

en: Game: Cannot change rates before game start.
et: Mäng: Enne mängu algust ei saa väärtusi muuta.

en: Game: Civil disorder in %s.
et: Mäng: Elanikud on rahulolematud (%s).

en: Game: Coastlines have been flooded and vast ranges of grassland have become deserts.
et: Mäng: Rannajooned on üleujutatud ja tohutul hulgal rohumaid on muutunud kõrbeks.

en: Game: Didn't find a route to the destination!
et: Mäng Sihtkohani ei leidnud teed.

en: Game: Famine causes population loss in %s.
et: Mäng: Näljahäda põhjustab populatsiooni vähenemise linnas, millel nimeks %s.

en: Game: Game Ended
et: Mäng: Mäng lõppes

en: Game: Game Started
et: Mäng: Mäng algas

en: Game: Global warming has occurred!
et: Mäng: Toimus globaalne soojenemine!

en: Game: Great scientists from all the world join your civilization: you get an immediate advance.
et: Mäng: Suured teadlased üle kogu maa ühinevad Sinu tsivilisatsiooniga ja Sa areneded kohe edasi.

en: Game: Illegal move, unit not in city!
et: Mäng: Vigane käik, üksus ei ole linnas!

en: Game: Learned %s.
et: Mäng: %s selgeks saadud.

en: Game: Learned %s.  Scientists choose to research %s.
et: Mäng: %s selgeks saadud.  Teadlased valivad uurimiseks %s.

en: Game: Let's not build a city with such a stupid name.
et: Mäng: Ärme rajame linna sellise lolli nimega.

en: Game: Lost connection: %s.
et: Mäng: Kadus ühendus: %s.

en: Game: Nation Selected
et: Mäng: Rahvus valitud

en: Game: New hope sweeps like fire through the country as the discovery of railroad is announced.
          Workers spontaneously gather and upgrade all cities with railroads.
et: Mäng: Uus lootus sööstab üle maa nagu tuli, kui teatati raudtee avastamisest.
          Töötajad kogunevad spontaanselt ja uuendavad kõiki linnu raudteedega.

en: Game: No new technology found in %s.
et: Mäng: Linnas %s uusi tehnoloogilisi avastusi ei tehtud.

en: Game: Notice: Wonder %s in %s will be finished next turn.
et: Mäng: Tähelepanek: Ilmaime %s (%s) saab valmis järgmisel käigul.

en: Game: Nuclear winter has occurred!
et: Mäng: Saabus tuumatalv!

en: Game: Only %s can attack from sea.
et: Mäng: Ainult %s suudab merelt rünnata.

en: Game: Only %s can build a city.
et: Mäng: Ainult %s saab rajada linna.

en: Game: Only ground troops can take over a city.
et: Mäng: Ainult maavägi saab linna üle võtta.

en: Game: Order restored in %s.
et: Mäng: Kord taastati (%s).

en: Game: Player Destroyed
et: Mäng: Mängija hävitatud

en: Game: Pollution near %s.
et: Mäng: Reostus %s lähedal.

en: Game: Report
et: Mäng: Raport

en: Game: Revolution finished
et: Mäng: Revolutsioon lõpetatud

en: Game: Sorry, there are no nations left.
et: Mäng: Vabandust, rahvused on otsas.

en: Game: Technology goal is %s.
et: Mäng: Tehnoloogiline eesmärk on %s.

en: Game: That's the same thing!
et: Mäng: See on sama asi!

en: Game: The %s don't have the promised amount of gold! Treaty canceled!
et: Mäng: %s ei oma lubatud koguses kulda! Lepingu sõlmimine katkestatud!

en: Game: The %s have established an embassy in %s.
et: Mäng: %s avas saatkonna linnas %s.

en: Game: The %s have started building a spaceship!
et: Mäng: %s alustasid kosmoselaeva ehitamist!

en: Game: The game is over...
et: Mäng: Mäng on läbi...

en: Game: The people are pleased to hear that your scientists finally know about railroads.
          Workers spontaneously gather and upgrade all cities with railroads.
et: Mäng: Rahval on heameel kuulda, et Sinu teadlased omavad lõpuks teadmisi raudteest.
          Toimub tööliste spontaanne kogunemine ja kõik linnad uuendatakse raudteedega linnadeks.

en: Game: This unit has no moves left.
et: Mäng: Üksusel on käigud otsas.

en: Game: Too far for this unit.
et: Mäng Liiga kaugel sellest üksusest.

en: Game: WARNING, we're LOW on FUNDS sire.
et: Mäng: HOIATAN, meie VARA on KAHANEMAS, härra.

en: Game: Warning: Famine feared in %s.
et: Mäng: Hoiatus: Näljahäda (%s).

en: Game: We Love The %s Day canceled in %s.
et: Mäng: Katkestati 'Me Armastame %s Päeva' (%s).

en: Game: We Love The %s Day celebrated in %s.
et: Mäng: Tähistati 'Me Armastame %s Päeva' (%s).

en: Game: Wetlands have dried up and vast ranges of grassland have become tundra.
et: Mäng Märgalad on kuivanud ära ja tohutul hulgal rohumaad on muutunud tundraks.

en: Game: You are dead!
et: Mäng: Sa oled surnud !

en: Game: You can't bribe a unit from this nation.
et: Mäng: Sa ei saa anda altkäemaksu üksusele, mis on sellest rahvusest.

en: Game: You can't modify your spaceship after launch!
et: Mäng: Sa ei saa oma kosmoselaeva peale väljasaatmist muuta!

en: Game: You can't subvert a city from this nation.
et: Mäng: Sa ei saa selle rahvuse linna õõnestada.

en: Game: You can't subvert the capital of a nation.
et: Mäng: Sa ei saa selle rahvuse pealinna õõnestada.

en: Game: You destroy %s completely.
et: Mäng: Sa hävitasid %s täielikult.

en: Game: You don't have enough gold to subvert %s.
et: Mäng: Sul pole piisavalt kulda, et kukutada %s.

en: Game: You don't have enough gold, you can't accept treaty.
et: Mäng: Sul pole piisavalt kulda, sa ei saa lepingut sõlmida.

en: Game: You found %d gold.
et: Mäng: Sa leidsid %d kulda.

en: Game: You found a friendly city.
et: Mäng: Sa leidsid sõbraliku linna.

en: Game: You get %d gold.
et: Mäng: Sa said %d kulda.

en: Game: You have already bought this turn.
et: Mäng: Sa oled juba ostnud sellel perioodil.

en: Game: You have already sold something here this turn.
et: Mäng: Sa oled juba müünud sellel perioodil.

en: Game: You have bought this turn, can't change.
et: Mäng: Oled juba ostnud sellel perioodil, ei saa vahetada.

en: Game: You have established an embassy in %s.
et: Mäng: Sa avasid saatkonna linnas %s.

en: Game: You have founded %s
et: Mäng: Sa rajasid %s

en: Game: You need to have a capital in order to launch your spaceship.
et: Mäng: Sul peab olema pealinn, et saaks kosmoselaeva välja saata.

en: Game: You've been removed from the game!
et: Mäng: Sa oled eemaldatud mängust!

en: Game: Your %s could not poison the water supply in %s.
et: Mäng: Sinu %s ei suutnud mürgitada veevarustust linnas %s.

en: Game: Your %s poisoned the water supply of %s.
et: Mäng: Sinu %s mürgitas veevarustuse linnas %s.

en: Game: Your reputation is now %s.
et: Mäng: Sinu reputatsioon on praegu %s.

en: Game: Your spaceship can't be launched yet!
et: Mäng: Sinu kosmoselaeva ei saa veel välja saata!

en: Game: Your spaceship is already launched!
et: Mäng: Sinu kosmoselaev on juba välja saadetud!

en: Game: you don't have a worker here.
et: Mäng: Sul pole töötajat siin.

en: Gems
et: Vääriskivid

en: Generator 3 didn't place all big islands.
et: Generaator 3 ei paigutanud kõiki suuri saari.

en: German
et: sakslane

en: Give shared vision
et: Jaga vaadet

en: Gives all sea units 1 additional movement point.
et: Annab mereüksustele ühe lisakäigu.

en: Gives all sea units 2 additional movement points.
et: Annab kõikidele mereüksustele 2 lisakäiku.

en: Gives sea units one extra move.
et: Annab mereüksustele ühe lisakäigu.

en: Glacier
et: Liustik

en: Glorious
et: Tore

en: Go to
et: Mine

en: Goal
et: Eesmärk

en: Goal: %s (%d steps)
et: Eesmärk: %s (%d sammu)

en: Gold
et: Kuld

en: Gold(max %d)
et: Kuld(max %d)

en: Gold:
et: Kuld:

en: Gold:    %2d (%+2d)
    Luxury:  %2d
    Science: %2d
et: Kuld:    %2d (%+2d)
    Luksus:  %2d
    Teadus: %2d

en: Gold:  %3d (%+-4d)
    Lux:   %3d
    Sci:   %3d
et: Kuld:  %3d (%+-4d)
    Luksus:   %3d
    Teadus:   %3d

en: Gold: %d
et: Kuld: %d

en: Goodbye.
et: Head aega.

en: Goto
et: Mine

en: Goto and Close
et: Mine ja sulge

en: Government
et: Valitsus

en: Grassland
et: Rohumaa

en: Great
et: Suurepärane

en: Great Khan
et: Suurkhaan

en: Great Library
et: Rahvusraamatukogu

en: Great Wall
et: Suur Müür

en: Greek
et: kreeklane

en: Gunpowder
et: Püssirohi

en: Happiness
et: Rahulolu

en: Harbour
et: Juuksur

en: Helicopter
et: Helikopter

en: Helicopters
et: Helikopterid

en: Help
et: Abi

en: Help Build Wonder
et: Aita ilmaimet ehitada

en: Help _Build Wonder
et: Aita ilmaime ehitamisele kaasa

en: Help build Wonder
et: Aita maailma ime ehitamisele kaasa

en: Help build _Wonder
et: Aita ilmaime ehitamisele kaasa

en: Help:
et: Abi:

en: Hilarious
et: Rõõmsameelne

en: Hills
et: Künkad

en: Honorable
et: Lugupeetud

en: Horsemen
et: Hobusemees

en: Horses
et: Hobused

en: Host:
et: Serveri nimi:

en: Human
et: Inimene

en: Hungarian
et: hungarlane

en: Hut
et: Onn

en: Hut: City Founded from Hut
et: Onn: Onnist rajati linn

en: Hut: Gold Found in Hut
et: Onn: Onnist leiti kulda

en: Hydro Plant
et: Hüdroelektrijaam

en: Idle
et: Tegevusetu

en: Imperator
et: Imperaator

en: Inca
et: inka

en: Indian
et: indialane

en: Infrastructure:
et: Infrastruktuur:

en: Intelligence
et: Intelligents

en: Invalid name '%s'
et: Vigane nimi '%s'

en: Investigate City
et: Uuri linna

en: Irish
et: iirlane

en: Iron
et: Raud

en: Iron Working
et: Raua töötlemine

en: Irrig. Result/Time:
et: Niisutus tulemus/aeg

en: Irrigation
et: Niisutus

en: Isaac Newton's College
et: Isaac Newton'i Kolledzh

en: Israeli
et: iisraellane

en: Italian
et: itaallane

en: Ivory
et: Elevandiluu

en: J.S. Bach's Cathedral
et: J.S. Bach'i Katedraal

en: January
et: jaanuar

en: Japanese
et: jaapanlane

en: Join Game
et: Ühine mänguga

en: July
et: juuli

en: June
et: juuni

en: Jungle
et: Dzhungel

en: Keep moving
et: Jätka liikumist

en: Kenyan
et: keenialane

en: Khan
et: Khaan

en: King
et: Kuningas

en: Kingdom
et: Riik

en: Knights
et: Rüütlid

en: Korean
et: korealane

en: Land Area
et: Pindala

en: Land units
et: Maaväed

en: Language_s
et: Keeled

en: Languages
et: Keeled

en: Latvian
et: lätlane

en: Leader:
et: Laser:

en: Legion
et: Leegion

en: Leonardo's Workshop
et: Leonardo Töökoda

en: Level: %s
et: Tase: %s

en: Library
et: Raamatukogu

en: Lighthouse
et: Tuletorn

en: List of players:
et: Mängijate nimekiri:

en: Literacy
et: Kirjandus

en: Lithuanian
et: leedukas

en: Loading rulesets
et: Laen reeglite seadistusi

en: Local Options
et: Lokaalsed suvandid

en: Lock
et: Lukusta

en: Lost connection to server!
et: Kadus ühendus serveriga!

en: Lost connection: %s.
et: Kadus ühendus: %s.

en: Luxury
et: Luksus

en: Luxury:
et: Luksus:

en: Luxury: %d%%
et: Luksus: %d%%

en: Magnificent
et: Suurepärane

en: Maharaja
et: Maharadza

en: Make Homecity
et: Tee kodulinn

en: Make Trade Route
et: Ava kaubandustee

en: Make Trade _Route
et: Ava kaubandustee

en: Make _Homecity
et: Tee kodulinnaks

en: Make new _homecity
et: Tee uus kodulinn

en: Make new homecity
et: Tee uus kodulinn

en: Male
et: Mees

en: Male
et: Mees

en: Map Making
et: Kaardistamine

en: Map generator: not enough start positions, fixing.
et: Kaardi generaator: pole piisavalt stardipositsioone, parandame.

en: Map height in squares
et: Kaardi kõrgus ruutudes

en: Map width in squares
et: Kaardi laius ruutudes

en: Maps
et: Kaardid

en: March
et: märts

en: Marco Polo's Embassy
et: Marco Polo Saatkond

en: Marines
et: Mereväelased

en: Marketplace
et: Turg

en: Mass Production
et: Masstootmine

en: Mathematics
et: Matemaatika

en: Matriarch
et: Matriarh

en: Maximum number of players
et: Maksimaalne mängijate arv

en: May
et: mai

en: Medicine
et: Meditsiin

en: Mediocre
et: Keskpärane

en: Meet
et: Kohtu

en: Messa_ge Options
et: Teadete valikud

en: Message...
et: Teade...

en: Message:
et: Teade:

en: Messages
et: Teated

en: Metallurgy
et: Metallurgia

en: Metaserver
et: Metaserver:

en: Metaserver List
et: Metaserveri nimekiri

en: Metaserver: bad address: [%s].
et: Metaserver: halb aadress: [%s].

en: Method used to generate map
et: Kaardi genereerimiseks kasutatud meetod

en: Michelangelo's Chapel
et: Michelangelo Kabel

en: Military Service
et: Militaarteenus

en: Mine
et: Kaevandus

en: Mine Result/Time:
et: Kaevandus tulemus/aeg:

en: Mines
et: Kaevandused

en: Minimum number of players
et: Minimaalne mängijate arv

en: Modern
et: Moderne

en: Monarchy
et: Monarhia

en: Mongol
et: mongol

en: Mountains
et: Mäed

en: Move/Defense:
et: Liigu/Kaitse:

en: Move:
et: Käike:

en: Moves
et: Käike

en: Mr.
et: Hr.

en: Ms.
et: Pr.

en: Name
et: Nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: Nation
et: Rahvus

en: Nation:
et: Rahvus:

en: Navigation
et: Navigatsioon

en: New Game
et: Uus mäng

en: New citizens are
et: Uued linnaelanikud on

en: No
et: Ei

en: No %s could be sold
et: %s ei saa müüa

en: No explanation for that yet.
et: Sellele ei ole veel selgitust.

en: No nations left: Removing player %s.
et: Rahvused on otsas. Eemaldan mängija %s.

en: No trade routes exist.
et: Kaubandusteid ei ole.

en: No trade routes exist.
et: Kaubandusteid ei eksisteeri.

en: Not an integer: '%s'
et: '%s' ei ole integer

en: Not enough players, game will not start.
et: Pole piisavalt mängijaid, mäng ei alga.

en: Not reporting to the metaserver in this game.
et: Selles mängus metaserverile ei raporteerita.

en: November
et: november

en: Number of Trade Routes
et: Kaubandusteede arv

en: OFF
et: Väljas

en: ON
et: SEES

en: Oasis
et: Oaas

en: Obsolete
et: Aegunud

en: Obsoletes
et: Muudab kasutuks

en: Ocean
et: Ookean

en: October
et: oktoober

en: Oil
et: Õli

en: Ok. RFC-style set.
et: Ok. RFC-stiil seatud.

en: Ok. Standard style set.
et: Ok. Standard stiile seatud.

en: Options
et: Suvandid

en: Oracle
et: Oraakel

en: Orders
et: Käsud

en: Pacts
et: Paktid

en: Pathetic
et: Haletsusväärne

en: Patriarch
et: Patriarh

en: Patrol
et: Patrullima

en: Patrol (_Q)
et: Patrulli (_Q)

en: Persian
et: pärslane

en: Pheasant
et: Sulane

en: Philosophy
et: Filosoofia

en: Pick Name
et: Vali nimi

en: Pillage
et: Röövimine

en: Player %d
et: Mängija %d

en: Players
et: Mängijad

en: Players...
et: Mängijad...

en: Playing
et: Mängimine

en: Please choose a non-blank name.
et: Palun vali mittetühi nimi.

en: Poison City
et: Mürgita linn

en: Police Station
et: Politseimaja

en: Polish
et: poolakas

en: Pollution
et: Reostus

en: Pollution:
et: Reostus:

en: Pollution:    %3d
et: Reostus:    %3d

en: Pollution:   %3d
et: Reostus:   %3d

en: Poor
et: Vilets

en: Population
et: Rahvaarv

en: Population: %s
et: Rahvaarv: %s

en: Population: %s
    Year: %s
    Gold %d
    Tax: %d Lux: %d Sci: %d
et: Rahvaarv: %s
    Aasta: %s
    Kuld %d
    Maksud: %d Luksus: %d Teadus: %d

en: Portuguese
et: portugaallane

en: PostModern
et: Postmoderne

en: Power Plant
et: Elektrijaam

en: Pregame
et: Mänguootel

en: Present units (%d)
et: Kohalolevad väed (%d)

en: Prime Minister
et: Peaminister

en: Prince
et: Prints

en: Princess
et: Printsess

en: Production
et: Toodang

en: Pyramids
et: Püramiidid

en: Queen
et: Kuninganna

en: Questionable
et: Kahtlane

en: Quit
et: Välju

en: Quit Game
et: Välju mängust

en: Quit the game and shutdown the server.
et: Välju mängust ja seiska server.

en: R.I.P
et: Puhkab rahus

en: REVOLUTION...
et: REVOLUTSIOON...

en: Radio
et: Raadio

en: Railroad
et: Raudtee

en: Ran out of nations.  AI controlled player %s not created.
et: Rahvused said otsa. Tehisintellekti poolt kontrollitud mängijat %s ei loodud.

en: Rates
et: Määrad

en: Ready all
et: Kõik valmis

en: Reason: line not found
et: Põhjus: rida ei leitud

en: Reason: line too short (expected %d got %lu
et: Põhjus: rida on liiga lühike (loodeti %d, saadi %lu

en: Religion
et: Religioon

en: Remove
et: Kustutatud

en: Removed
et: Kustutatud

en: Removed player %s from the game.
et: Mängija %s eemaldati mängust.

en: Removing player %s.
et: Eemaldan mängija %s.

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Rename City
et: Muuda linna nimi

en: Rename Worklist
et: Nimeta tööde nimekiri ümber

en: Rename worklist
et: Nimeta tööde nimekiri ümber

en: Report
et: Raport

en: Reports
et: Raportid

en: Republic
et: Vabariik

en: Reputation
et: Reputatsioon

en: Research Speed
et: Teadusliku töö kiirus

en: Results
et: Tulemused

en: Revolution
et: Revolutsioon

en: Revolution!
et: Revolutsioon!

en: River
et: Jõgi

en: Road
et: Tee

en: Road & Rails
et: Teed & Raudteed

en: Road Result/Time:
et: Tee tulemus/aeg:

en: Roads & Rails
et: Teed & Raudteed

en: Roads and Rails
et: Teed ja raudteed

en: Roman
et: roomlane

en: Ruleset datafile appears incompatible:
et: Reeglite seadistuse andmefail tundub olevat mittesobiv:

en: Running
et: Mäng käimas

en: Russian
et: venelane

en: SETI Program
et: SETI Programm

en: S_paceship
et: Kosmoselaev

en: Sabotage City
et: Saboteeri linna

en: Same Island
et: Sama saar

en: Save Game
et: Salvesta mäng

en: Save Settings
et: Salvesta seadistused

en: Save failed, cannot find a filename.
et: Salvestamine ebaõnnestus, faili nime ei suuda leida.

en: Save game to file.
et: Salvesta mäng faili.

en: Savegame too old, at least version 1.9.0 required.
et: Salvestatud mäng on liiga vana, vähemalt versioon 1.9.0 on vajaka.

en: Science
et: Teadus

en: Science Report
et: Teaduse raport

en: Science Report...
et: Teaduse raport...

en: Science:
et: Teadus:

en: Science: %d%%
et: Teadus: %d%%

en: Scientists
et: Teadlased

en: Scottish
et: shotlane

en: Sea units
et: Mereväed

en: Sea-Map
et: Merekaart

en: Sea-map
et: Merekaart

en: Seafaring
et: Merel sõitmine

en: Select
et: Vali

en: Select Unit(s)
et: Vali üksus(ed)

en: Select a city
et: Vali linn

en: Select a city:
et: Vali linn

en: Select city style:
et: Vali linna stiil:

en: Select destination
et: Vali sihtkoht

en: Select destination:
et: Vali sihtkoht:

en: Select government type:
et: Vali valitsuse tüüp:

en: Select nation and name
et: Vali rahvus ja nimi

en: Select nation and name:
et: Vali rahvus ja nimi:

en: Select tax, luxury and science rates
et: Vali maksude, luksuse ja teaduse määrad

en: Select tax, luxury and science rates:
et: Vali maksu, luksuse ja teaduse määrad:

en: Select what to pillage:
et: Vali mida röövida:

en: Select your city style
et: Vali oma linna stiil

en: Select your sex
et: Vali oma sugu

en: Select your sex:
et: Vali oma sugu:

en: Sell
et: Müü

en: Sell All
et: Müü kõik

en: Sell It!
et: Müü see!

en: Sell Obsolete
et: Müü aegunud

en: Sell _All
et: Müü kõik

en: Sending info to metaserver [%s]
et: Saadan infot metaserverile [%s]

en: Sentry
et: Vahiteenistus

en: September
et: september

en: Serbian
et: serblane

en: Server Name
et: Serveri nimi

en: Server Selection
et: Serveri valik

en: Server cannot read standard input. Ignoring input.
et: Server ei suuda standard sisendit lugeda. Ignoreerin sisendit.

en: Set local options
et: Seadista lokaalseid valikuid

en: Settled Area
et: Asustatud ala

en: Settlers
et: Asunikud

en: Shakespeare's Theatre
et: Shakespeare'i teater

en: Shared vision
et: Jagatud vaateväli

en: Show combat animation
et: Näita animeeritud võitlusi

en: Silk
et: Siid

en: Singaporean
et: singapurlane

en: Size
et: Suurus

en: Slovenian
et: sloveenlane

en: Sorry, no new players allowed in this game.
et: Vabandust, uusi mängijaid pole lubatud selles mängu.

en: Sorry, someone else already has that name.
et: Vabandust, keegi teine juba on sellise nimega.

en: Sorry, the game is already running.
et: Vabandust, mäng juba käib.

en: Sorry, the game is full.
et: Vabandust, mängus pole vabu kohti.

en: Sorry: cannot upgrade %s.
et: Vabadust: ei saa uuendada %s.

en: Space Flight
et: Kosmoselend

en: Space Race
et: Kosmose võidujooks

en: Space _Race
et: Kosmose _ralli

en: Spaceship
et: Kosmoselaev

en: Spanish
et: hispaanlane

en: Special
et: Spetsiaal

en: Special1
et: Spetsiaal1

en: Special2
et: Spetsiaal2

en: Specials
et: Spetsiaalid

en: Spotless
et: Laitmatu

en: Spy
et: Spioon

en: Start Game
et: Alusta mängu

en: Start New Game
et: Alusta uut mängu

en: Start a game
et: Alusta mängu

en: Start game automatically?
et: Alustame mängu automaatselt?

en: Starting game.
et: Käivitan mängu.

en: Starting new log
et: Alustan uut logi.

en: State
et: Staatus

en: Status
et: Staatus

en: Status: %s
et: Staatus: %s

en: Steal
et: Näppa

en: Steal Technology
et: Näppa tehnoloogia

en: Steam Engine
et: Aurumootor

en: Steel
et: Teras

en: Stock Exchange
et: Börs

en: Strategy and tactics
et: Strateegia ja taktika

en: Submarine
et: Allveelaev

en: Sun Tzu's War Academy
et: Sun Tzu Sõjaakadeemia

en: Super Highways
et: Super kiirteed

en: Supermarket
et: Ostukeskus

en: Supported Units
et: Toetatud üksused

en: Supported units
et: Toetatud väed

en: Supported units (%d)
et: Toetatud üksused (%d)

en: Supported units:
et: Toetatud üksused

en: Swedish
et: rootslane

en: Synopsis:
et: Kokkuvõte:

en: THIS IS A BETA VERSION
    Freeciv %s will be released in
    %s, at %s
et: SEE ON BEETA VERSIOON
    Freeciv %s tuleb välja
    %s, %s

en: Tactics
et: Taktika

en: Tax
et: Maksud

en: Tax Rate...
et: Maksumäär...

en: Tax Rates
et: Maksumäärad

en: Tax:
et: Maksud:

en: Tax: %d%%
et: Maksud: %d%%

en: Tax:%d Lux:%d Sci:%d
et: Maksud:%d Luksus:%d Teadus:%d

en: Taxmen
et: Maksukogujad

en: Techno_logy
et: Tehno_loogia

en: Technology
et: Tehnoloogia

en: Temple
et: Tempel

en: Terrain
et: Maastik

en: Terrain: %s
et: Maastik: %s

en: The "%s" file is required ... aborting!
et: "%s" fail on vajaka ... katkestan!

en: The %s give their seamap
et: %s annab oma merekaardi

en: The %s give their worldmap
et: %s annab oma maakaardi.

en: The %s gives shared vision
et: The %s annab jagatud vaate

en: The %s offerings
et: %s pakub

en: The Corporation
et: Korporatsioon

en: The Five Greatest Cities in the World!
et: Viis parimat linna maailmas!

en: The Greatest Civilizations in the world.
et: Vingeim rahvus maailmas.

en: The Republic
et: Vabariik

en: The Wheel
et: Ratas

en: The game cannot be saved before it is started.
et: Mängu ei saa enne alustamist salvestada.

en: The game is already running.
et: Mäng juba käib.

en: The game is over!
et: Mäng on läbi!

en: The game must be running before you can see the score.
et: Enne skoori vaatamist peab mäng käima.

en: The parties agree on a cease-fire
et: Osapooled teevad vaherahu kokkuleppe

en: The parties agree on a peace
et: Osapooled lepivad kokku rahus

en: The parties create an alliance
et: Osapooled loovad liidu

en: The savegame uses the classic terrain ruleset which is no longer supported.
et: Salvestatud mäng kasutab klassikalist maastiku reeglite seadistust, mis ei ole enam toetaud.

en: The server you tried to connect is too old (1.12.0 or earlier). Please choose another server next time. Good bye.
et: Server, kuhu proovisite ühenduda on liiga vana (1.12.0 või varajasem). Palun vali teine server järgmise korral. Head aega.

en: Theology
et: Teoloogia

en: Theory of Gravity
et: Gravitatsiooni teooria

en: This command ends the game immediately.
et: See käsk lõpetab mängu koheselt.

en: To:
et: Kuhu:

en: Top Five Cities
et: Viis parimat linna

en: Total Cost:
et: Kogu maksumus:

en: Totals:                     %9d%9d%9d%9d
et: Kokku:                     %9d%9d%9d%9d

en: Trade
et: Kaubandus

en: Trade Report
et: Kaubanduse raport

en: Trade Report...
et: Kaubanduse raport...

en: Trade Routes
et: Kaubandusteed

en: Trade:
et: Kaubandus:

en: Transform
et: Muutma

en: Traveler's Report:
et: Ränduri raport:

en: Turk
et: türklane

en: Turn
    Done
et: Käigud
    tehtud

en: Turn Done
et: Käigud sooritatud

en: Type
et: Tüüp

en: Ukrainian
et: ukrainlane

en: Unit %s
et: Üksus %s

en: Unit Type
et: Üksuse tüüp

en: Unit: %s(%s%s)
et: Üksus: %s(%s%s)

en: Unit: Attack Failed
et: Üksus: Rünnak ebaõnnestus

en: Unit: Attack Succeeded
et: Üksus: Rünnak õnnestus

en: Unit: Bought
et: Üksus: Ostetud

en: Unit: Built
et: Üksus: Valmis

en: Unit: Defender Destroyed
et: Üksus: Kaitsja hävitatud

en: Unit: Defender Survived
et: Üksus: Kaitsja pidas vastu

en: Units
et: Üksused

en: Units Present
et: Kohalolevad väed

en: Units present
et: Kohalolevad väed

en: Units present:
et: Kohalolevad üksused

en: University
et: Ülikool

en: Unknown
et: Teadmata

en: Up
et: Üleval

en: Update
et: Uuenda

en: Upgrade
et: Uuenda

en: Upgrade Obsolete Units
et: Uuenda aegunud üksuseid

en: Upgrade Unit!
et: Uuenda üksust!

en: Upgrade unit
et: Uuenda üksust

en: Upkeep
et: Ülalpidamine

en: Usage: %s [option ...]
    Valid options are:
et: Kasutamine: %s [võti ...]
    Võimalikud võtmed on:

en: Use a non-privileged account instead.
et: Kasuta selle asemel mittepriviligeeritud kasutajakontot.

en: Useless
et: Kasutu

en: Version
et: Versioon

en: Vietnamese
et: vietnamlane

en: View
et: Vaade

en: Viking
et: viiking

en: Vision
et: Vaateväli

en: Vision:
et: Vaade:

en: Wait
et: Oota

en: Waiting
et: Ootan

en: Wake up o_thers
et: Ärata teised

en: Welcome to the %s Server running at %s port %d.
et: Teretulemast %s serverisse %s port %d.

en: Whales
et: Vaalad

en: What Nation Will You Be?
et: Mis rahvusest Sa oled ?

en: What To Pillage
et: Mida röövida

en: What do you wish to to?
et: Mida Sa soovid teha?

en: What nation will you be?
et: Mis rahvusest Sa oled ?

en: What should the new name be?
et: Mis peaks saama uueks nimeks ?

en: What should we call our new city?
et: Mis nime peaksime uuele linnale panema ?

en: What should we rename the city to?
et: Millise uue nime peaksime linnale panema ?

en: Wheat
et: Vili

en: Where to Display Messages
et: Kus näidata teateid

en: Wine
et: Vein

en: Won_ders
et: Ilmaime_d

en: Wonder
et: Ilmaime

en: Wonder: Finished
et: Ilmaime: Lõpetatud

en: Wonder: Started
et: Ilmaime: Alustatud

en: Wonder: Stopped
et: Ilmaime: Peatatud

en: Wonder: Will Finish Next Turn
et: Ilmaime: Saab valmis järgmisel perioodil

en: Wonders
et: Ilmaimed

en: Wonders in City
et: Ilmaimed linnas

en: Wonders of the World
et: Maailma imed

en: Wonders:
et: Ilmaimed:

en: Work_lists
et: Tööde nimekirjad

en: Workers
et: Töölised

en: Worklist
et: Tööde nimekiri

en: Worklists
et: Tööde nimekiri

en: Worklists...
et: Tööde nimekirjad...

en: World-Map
et: Maakaart

en: World-map
et: Maakaart

en: Worthless
et: Väärtusetu

en: Writing
et: Kirjaoskus

en: Year the game ends
et: Mängu lõppemise aasta

en: Year: %s
et: Aasta: %s

en: Yes
et: Jah

en: You are not allowed to use this command.
et: Sul pole lubatud seda käsku kasutada.

en: You are not owner of %s, you can't accept treaty.
et: Sa ei ole %s omanik. Sa ei saa lepingud sõlmida.

en: You must select a nation.
et: Sa pead valima rahvuse

en: You must select your city style.
et: Sa pead valima endale linna stiili

en: You must select your sex.
et: Sa pead valima endale soo

en: You must type a legal name.
et: Sa pead trükkima legaalse nime.

en: You say you wanna revolution?
et: Ütlesid, et tahad revolutsiooni ?

en: Your Caravan Has Arrived
et: Sinu karavan saabus

en: Your New Government
et: Sinu uus valitsus

en: Your leader name
et: Sinu pealiku nimi

en: Your name:
et: Sinu nimi:

en: ZOC
et: Kontrolltsoon

en: _About
et: Info

en: _Activate unit
et: _Aktiveeri üksus

en: _Build City
et: Ehita linn

en: _Buy
et: Osta

en: _Cancel
et: Katkesta

en: _Cancel meeting
et: Katkesta kohtumine

en: _Change
et: Muuda

en: _Change...
et: Vaheta...

en: _Cities
et: Linnad

en: _City Style
et: Linna stiil

en: _Clear Log
et: Puhasta logi

en: _Close
et: Sulge

en: _Connect
et: Ühenda

en: _Copying
et: Koopiate tegemine

en: _Darn
et: Paran_da

en: _Diplomat/Spy Actions
et: _Diplomaadi/Spiooni tegevused

en: _Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: _Edit
et: R_edigeeri

en: _Establish embassy
et: Ava saatkond

en: _Establish traderoute
et: Ava kaubandust_ee

en: _Export Log
et: _Ekspordi logi

en: _Find City
et: Leia linn

en: _Fortify
et: Kindlusta

en: _Fortify unit
et: Kindlusta üksus

en: _Game
et: Män_g

en: _Go to
et: Mine

en: _Goal
et: Eesmärk

en: _Goto
et: Mine

en: _Goto and Close
et: Mine ja sul_ge

en: _Government
et: Valitsus

en: _Happiness
et: Ra_hulolu

en: _Help
et: Abi

en: _Help build Wonder
et: Aita kaasa ilmaime e_hitamisele

en: _Intelligence
et: _Intelligents

en: _Investigate City
et: Uuri linna

en: _Investigate city
et: Uuri l_inna

en: _Keep moving
et: Jät_ka liikumist

en: _Kingdom
et: Rii_k

en: _Leader Name
et: Pea_liku nimi

en: _Local Options
et: _Lokaalsed valikud

en: _Meet
et: Kohta

en: _Messages
et: Teated

en: _Name
et: _Nimi

en: _New
et: Uus

en: _Next city
et: Järgmi_ne linn

en: _No
et: Ei

en: _Orders
et: Käsud

en: _Players
et: Mängijad

en: _Playing
et: Mängimine

en: _Poison City
et: Mürgita linn

en: _Poison city
et: Mürgita linn

en: _Prev city
et: Eelmine linn

en: _Quit
et: Välju

en: _Refresh
et: Vä_rskenda

en: _Remove
et: Kustuta

en: _Reports
et: _Raportid

en: _Revolution
et: _Revolutsioon

en: _Sabotage
et: _Saboteeri

en: _Sabotage City
et: Saboteeri linna

en: _Sabotage city
et: _Saboteeri linna

en: _Save Settings
et: _Salvesta seadistused

en: _Science
et: Teadus

en: _Select...
et: Vali...

en: _Sentry
et: Pea vahti

en: _Sentry idle units
et: Jõudeolekus ük_sused vahti pidama

en: _Sentry unit
et: Üksus vahiteenistusse

en: _Spaceship
et: Ko_smoselaev

en: _Tax Rates
et: Maksumäärad

en: _Terrain
et: Maas_tik

en: _Top Five Cities
et: Viis vingeimat linna

en: _Trade Routes
et: Kaubandus_teed

en: _Units
et: Üks_used

en: _Upgrade
et: _Uuenda

en: _Upgrade unit
et: Uuenda üksust

en: _View
et: _Vaade

en: _Wait
et: Oota

en: _Wonders of the World
et: Maailma Imed

en: _Worklist
et: Tööde nimekiri

en: _Yes
et: Jah

en: _ZOC
et: Kontrolltsoon

en: aitoggle <player-name>
et: aitoggle <mängija nimi>

en: ambiguous
et: ebaselge

en: betatest version
et: beetatest versioon

en: blocked
et: blokeeritud

en: changeable
et: muudetav

en: create <player-name>
et: create <mängija nimi>

en: cut <connection-name>
et: cut <ühenduse nimi>

en: description
et: kirjeldus

en: done
et: valmis

en: easy
et: kerge

en: empty
et: tühi

en: empty worklist
et: tühi tööde nimekiri

en: error %d (compiled without strerror)
et: viga %d (kompileeritud ilma strerror'ita)

en: file: "%s"
et: fail: "%s"

en: fixed
et: fikseeritud

en: hard
et: raske

en: load
    load <file-name>
et: load <faili nimi>

en: medium
et: keskmine

en: metaserver <address>
et: metaserver <aadress>

en: moving
et: käib

en: nd
et: .

en: never
et: mitte iialgi

en: non-match
et: mittevastav

en: rd
et: .

en: read <file-name>
et: read <faili nimi>

en: remove <player-name>
et: remove <mängija nimi>

en: st
et: .

en: th
et: .

en: too long
et: liiga pikk

en: username %s,
et: kasutajanimi %s,

en: version
et: versioon

en: wall <message>
et: wall <teade>

en: with no wonders
et: ilma ilmaimedeta

en: write <file-name>
et: write <faili nimi>
